PrestaShop el.parduotuvės ir Microsoft Dynamics VVS integracija

Seminaras: Kaip užtikrinti gerąją pirkėjo patirtį su integruotais duomenimis?

Dažnai skaitmeninė verslo transformacija yra apipinta mitais ir klaidingais vertinimais, todėl, neabejotinai, geriausia šiuos, sėkmingą verslo ateitį galinčius lemti sprendimus, aptarti su šios srities profesionalais.

Kodėl verta prisijungti?

Mes tikim, kad šiuolaikinė ir moderni mažmeninė prekyba rūpinasi klientų patirtimi visuose prekybos kanaluose, nepriklausomai kur vyksta klientų apsipirkimo kelionė. Norint sudaryti sąlygas skaitmeninės prekybos augimui, neišvengiamai reikia priimti daugybę skirtingų sprendimų. Pradedant strateginiu verslo modelio kūrimu ir baigiant programinės įrangos sprendimais, produktais ar įrankiais.

Webinare, „PrestaShop“ „Platinum“ partneris “Invertus” ir „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ sprendimų partneris „Softera Baltics“, parodysim:

 • kaip integruoti sprendimai gali padėti greitai išplėsti jūsų verslą?
 • kaip nepriekaištinga duomenų sinchronizacija augina verslą?
 • kaip skirtingi sprendimai prisideda prie pirkėjo patirties?

Nepraleiskite progos gauti vertingos informacijos ir padiskutuoti su ekspertais apie elektroninę prekybą, verslo valdymo sistemas, licencijas ir duomenų sinchronizavimą, integracijos privalumus ir trūkumus.

Registruokitės dabar ir sužinokite, kaip mažmenininkai dabar konkuruoja ar laimi klientų lojalumą internete, arba kaip „PrestaShop“ el. parduotuvė ir „Microsoft Dynamics 365“ verslo valdymo sistema gali padėti jūsų verslui klestėti.

Šis webinaras nereikalauja turėti specialių IT programinės įrangos žinių. Taigi, prisijunkite prie mūsų pranešėjų bei padiskutuokite apie duomenų integraciją ir jūsų skaitmeninės prekybos verslo perspektyvas ilguoju laikotarpiu, integruojant duomenis tarp sistemų.

Nekurkite problemų, kurias vėliau patys ir spręsite, vietoj to, kurkit geresnę klientų patirtį tinkamais įrankiais ir tinkamu laiku. Tegul jūsų pirkėjai internete jaučiasi aktyviais, lojaliais bei pasirūpintais. Sužinokite, kaip jūsų verslas gali klestėti.

Kada?

Data: Trečiadienis,  Gegužės 25 d., 2022 m.
Laikas: 11:00 – 12:00
Trukmė: 1 valanda

Registruokis čia!

Užpildyk registracijos formą, stebėk transliaciją gegužės 25 d. Youtube, Facebook, Twitter arba LinkedIn kanale ir rask tavo verslui tinkamus sprendimus su šios srities specialistais! 

  Pranešėjai

  digital commerce gediminas valaitis invertus
  Gediminas Valaitis
  Komercijos vadovas, UAB "Invertus"

  Gediminas – charizmatiškas skaitmeninės komercijos specialistas, itin patyręs konvertuojant aukščiausio lygio pasaulinių įmonių ir prekybininkų verslo tikslus. Jis tiki, kad naudingiausias programinės įrangos sprendimų metodas yra ‘laimėjimas/laimėjimas’ arba ‘praradimas/praradimas’. Tai yra pagrindinis aukštą pridėtinę vertę kuriančių įmonių veikimo principas.

  „Skaitmeniniai sprendimai ir duomenų integracija yra labai svarbūs siekiant, kad e. prekyba būtų veiksminga ir pelninga. Kai parduotuvė auga, viskas tampa daug sudėtingiau; skaičiuoklėse saugomi duomenys vilkina sprendimus ir apsunkina užsakymų tvarkymą, reikia papildomų darbuotojų, o tai ne tik didina išlaidas, bet ir žmonių klaidų skaičių. Skaitmeninis ‘Connect’ produktas yra skirtas įmonėms, kurios nori augti, plėsti rinkas ir sparčiai auginti pelną.” – pasakoja Gediminas.

  Edgaras Bencevičius seminaras webinaras invertus
  Edgaras Bencevičius
  TGV produktų vystymo vadovas, UAB "Softera Baltic"

  Edgaras yra patyręs verslo valdymo sistemų vystymo vadovas, daug dėmesio skiriantis elektroninei prekybai ir tiekimo grandinės valdymo sprendimams, kurie leidžia „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ vartotojams pasiekti daugiau.

  Pagalvokite, kiek kartų teko atsiprašyti klientų dėl produkto duomenų ar siuntos netikslumo dėl atsargų trūkumo? Kiek kartų teko tvarkyti sąskaitas,, kai buvo pristatytas ne tas produktas? Visa tai galima gana greitai išspręsti ir žymiai greičiau sumažinti pirkėjų susierzinimą ar optimizuoti darbuotojo kasdienes operacijas. Sprendžiant verslo problemas, neabejotinai padeda integruotas duomenų sprendimas, o sėkmė paprastai slypi įrankiuose, kuriuos pasirenkate naudoti, kad padėtumėte įmonei augti.” – priduria Edgaras.